Laserową korekcją wad wzroku zajmuję się od 2000 r.: w latach 2000-2005 – w Gabinecie Chirurgii Refrakcyjnej Kliniki Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego, a od 2006 r – w klinikach prywatnych. Od 2014 r. pracuję w warszawskiej Klinice Optegra, gdzie przeprowadzam zabiegi laserowej korekcji wzroku, wykonuję badania kwalifikacyjne przed i badania kontrolne po zabiegach.

Chirurgia refrakcyjna to moja pasja, którą stale rozwijam, kształcąc się na całym świecie. Regularnie uczestniczę w sympozjach i kursach European Society of Cataract and Refractive Surgery (ESCRS), szkoleniach i międzynarodowych konferencjach związanych z chirurgią refrakcyjną aktualizując swoją wiedzę i dzieląc się własnymi doświadczeniami. Przeprowadziłam ponad osiem tysięcy zabiegów laserowej korekcji wzroku.

W Klinice Okulistycznej Optegra w Warszawie wykonuję zabiegi korekcji wszystkich wad wzroku: krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu i starczowzroczności. Przeprowadzam zabiegi metodami: FemtoLASIK, Presbyond, SMILE, EBK, PRK i LASEK.

Certyfikaty